Obróbka skrawaniem, Cięcie i Walcowanie blach – Gdańsk

OBRÓBKA SKRAWANIEM

Oferujemy usługi obróbki skrawaniem z zachowaniem wysokiej jakości oraz wykonanie elementów w ustalonym terminie.

Obróbka skrawaniem jest jednym z najważniejszych procesów w przemyśle metalowym i mechanicznym. Polega na usuwaniu nadmiaru materiału z obrabianego przedmiotu za pomocą specjalnych narzędzi, zwanych skrawakami. Ten precyzyjny proces pozwala kształtować, wykańczać oraz wygładzać powierzchnie różnego rodzaju materiałów.

OBRÓBKA PLASTYCZNA

W dziedzinie obróbki plastycznej polecamy cięcie na gilotynie, gięcie i walcowanie blach i profili. Oferujemy również nitowanie, łączenie wybuchowe i bez-nitowe. Obróbkę plastyczną wykonujemy w trzech zakresach temperaturowych: na zimno, na ciepło i na gorąco. Do obróbki plastycznej używamy m.in. giętarek, prasy oraz wycinarki laserowej. Ponadto nasza oferta obejmuje remonty urządzeń

CIĘCIE BLACH

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej usłudze cięcia blach, oferując skuteczne i precyzyjne rozwiązania.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który wykorzystuje nowoczesne maszyny do cięcia blach, zapewniające doskonałą jakość i efektywność.

Dzięki naszym umiejętnościom i zaawansowanemu sprzętowi, możemy przeprowadzać cięcie blach o różnych grubościach i wymiarach.

Nasze usługi cięcia blach są dostępne dla klientów z różnych branż, a my dokładamy wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdego zlecenia.

Zaufało nam już wielu klientów, którzy doceniają nasze profesjonalne podejście, terminowość i konkurencyjne ceny.

Jeśli szukasz rzetelnej firmy do cięcia blach, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy efektywne i precyzyjne cięcie blach, które spełni Twoje oczekiwania.

WALCOWANIE BLACH

Jesteśmy firmą specjalizującą się w walcowaniu blach, oferującą kompleksowe usługi najwyższej jakości.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym maszynom, wykonujemy walcowanie blach o różnych grubościach i kształtach.

Nasza oferta skierowana jest do klientów z różnych branż, a nasz elastyczny podejście pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego projektu.

Zaufało nam już wiele firm, które doceniły nasze profesjonalne podejście, rzetelność oraz terminowość realizacji zleceń.

Jeśli potrzebujesz usług walcowania blach, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy precyzję, jakość i efektywność naszych usług, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zbudujmy coś

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Napisz do nas aby lepiej nas poznać.

biuro.imatech@gmail.com
ks. Jerzego Popiełuszki 21
80-864 Gdańsk
+48 668 143 333