firma

IMATECH

Firma IMATECH Sp.J. wykonuje konstrukcje stalowe, nierdzewne i aluminiowe. Zapraszamy do współpracy klientów z Gdańska i okolic. Naszą firmę tworzą pracownicy, którzy wywodzą się ze stoczni trójmiejskich, posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji wyposażenia okrętowego i konstrukcji stalowych, aluminiowych, ale także i obróbki mechanicznej.

Nasza działalność obejmuje również instalacje rurarskie na remontowanych statkach oraz obiektach przemysłowych. Wykonujemy instalacje ze stali nierdzewnych, cuniferu i miedzi. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz doradztwo na każdym etapie współpracy. Zapraszamy!

Działalność firmy IMATECH opiera się na spawaniu konstrukcji metalowych o zwykłej i o podwyższonej wytrzymałości ze stali konstrukcyjnej. Wszystkie produkty wykonujemy według powierzonej dokumentacji. Na każdym etapie współpracy zapewniamy doradztwo techniczne i wsparcie konstrukcyjne. Dbamy o jakość, terminowe wykonanie zadań i satysfakcję klienta. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie udana.

Zbudujmy coś

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Napisz do nas aby lepiej nas poznać.

biuro.imatech@gmail.com
ks. Jerzego Popiełuszki 21
80-864 Gdańsk
+48 668 143 333